dotaz na zpěvník

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat. Chtěla bych si vytvořit u vás vlastní zpěvník. Ale když se odhlásím, automaticky se mi po novém přihlášení písničky ukládají do nového zpěvníku. Jak tomuto zabránit. Nějak jsem na to stále nepřišla. A ještě jedna otázka. Dost často se mi stává, když se chci přihlásit, že mi to hodí chybu s hláškou neplatný token. Čím to je? Moc děkuji za odpovědi. Jinak vaším stránkám fandím, i když v nich nejsem ještě moc zběhlá a někdy mi dělají problémy ;)

#875 od jindika

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dobrý den, písničky si přidáváte do tzv. Pracovního zpěvníku, který si můžete uložit pod nějakým názvem. Když si do něj chcete přidávat další písničky, ho načíst do Pracovního zpěvníku, pak přidávat další songy, a pak ho zase uložit pod nějakým názvem, klidně stejným - ten pak přepíše původní zpěvník. Jsem tu také krátce, takže to také nemám moc vyzkoušený, ale je potřeba zkoušet :o)

#876 od Karleeto
Poděkovali: jindika

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dobrý den,

já bych se rád zeptal, jestli bude v budoucnu možné upravovat pořadí písniček ve zpěvníku ručně. Nyní je možnost řadit songy pouze podle abecedy, ale řekl bych, že hodně uživatelů bude preferovat volit jiné pořadí songů. Pokud bych si chtěl proházet pořadí podle sebe, musel v tom pořadí vybírat písničky, aby se mi tak do zpěvníku řadily. Když ale budu chtít vložit nějakou písničku "do prostřed", tak v tuto chvíli nemám šanci.

Za odpoveď předem dík.
Karleeto

#877 od Karleeto

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Děkuji mooooc za odpověď. Opravdu to tak funguje, ale asi bych na to nepřišla :o)

#878 od jindika

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zdravim komunitu. Dakujem autorom za fajn stranku a jej zdokonalovanie.
Dotaz: Po vytvoreni vlastneho spevnika, ulozeni pesniciek sa mi tieto pesnicky po kliknuti v ich zozname v ramci spevnika uz nezobrazuju-neotvaraju. Bolo by fajn keby to fungovalo. Dakujem za reakciu.

#903 od milyteky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

milyteky napsal: Zdravim komunitu. Dakujem autorom za fajn stranku a jej zdokonalovanie.
Dotaz: Po vytvoreni vlastneho spevnika, ulozeni pesniciek sa mi tieto pesnicky po kliknuti v ich zozname v ramci spevnika uz nezobrazuju-neotvaraju. Bolo by fajn keby to fungovalo. Dakujem za reakciu.


Potvrzuji tento problém, poradíte někdo, komu to funguje? Díky

#904 od petr.pk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.