kdo mění akordy?

Poslední půl rok kdosi u mnoha písní mění akordy, většinou nesmyslně. Je to záměr? Ještě nějaký čas a nějaký šotek tento jinak krásný zpěvnék zničí.

#1206 od bu2520

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

taky jsem si toho všimnul, kdyz je neco spatne tak se to pokousim opravit ale objevuje se to u docela dost pisnicek

#1208 od Matyáš Přibáň

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

nieco som opravil aj ja pretoze tu je dost chyb... napr. teraz som si vsimol u Sipkovej ruzenky od Schellingera je zaciatok refrenu spatne. a ak som nieco opravil je to urcite dobre. tu Sipkovu som neopravil ... treba si to pozriet, urcite to je zle v zaciatku refrenu.

#1209 od Kaprrr

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ahoj, včera jsem dotlačil akordy k Hadí korunce a ač jsem si je ve wordu dal tam kam patří, při vložení do systému stránek je znovu upravil, po uložení se samy dostaly na úplně jiné slabiky a verše. Další pokus o opravu dopadl stejně. Tak nevím... Buď dělám něco špatně, nebo je tady nějaká chyba. Ale téměř každá 2. písnička, která v tomto zpěvníku je, je akordově úplně blbě.

#1211 od broukprokouk@gmail.com

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Protože musíš použít neproporcionání písmo. Ve Wordu nastav něco jako Courier New, pak uprav text a polohu akordů. Pozor, všude použij mezery, NIKDY ne tabelátory. Pak to bude fungovat.

#1212 od petrh54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.